VI ER HER FOR DEG

 

Kontakt oss på 92 88 63 00 eller post@printsupplies.no - vi gleder oss til å høre fra deg!

 

Om du representerer et trykkeri, leverer reklameartikler, jobber i glassbransjen, er en kreativ fotograf med egen printer, driver med kunsttryk eller jobber som montør av tapét, vindusdekor, reklame eller lignende ønsker vi å komme i kontakt med deg. 

 

Vi gjør vårt ytterste for å kunne levere akkurat det du trenger på kortest mulig tid. Med bransjens største lager sentralt plassert kan vi raskt hjelpe deg!

 

Vi har printmedier av mange varianter og kvaliteter fra ypperste klasse til rimelig kampanjemateriell. Vi har også rollups, rammesystemer, farget folie, frostet folie, monteringsverktøy, oppbevaring, div. maskiner, noe blekk, transfermedie til klestrykk og mye, mye mer. 

 

 

 

Her finner du oss:

Besøk/Post: 

Ringeriksveien 175

1339 VØYENENGA

Lager: 

Ringeriksveien 173 - Port 4

1339 VØYENENGA

 

Fredrik Roswall

Daglig leder

 

fredrik@printsupplies.no

Gaute Nilsen Wagtskiold

Salgssjef

gaute@printsupplies.no

Sebastian Erliksson

Key Account Manager

 

sebastian@printsupplies.no

Linda Roswall

Salgskonsulent

 

linda@printsupplies.no

Lasse Pettersen

Lager

 

lager@printsupplies.no

Thomas Vadder

Lager

 

lager@printsupplies.no

Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.